Zprávy z SDH

Previous Next

Na naší hasičské zbrojnici se nyní můžeme pyšnit nově zrekonstruovanou kuchyní. Touto cestou bychom rádi poděkovali všem dárcům, kteří přispěli finanční částkou:

• Mgr. Roman Šabrňák
  • Zemědělské družstvo Vendolí
  • LUKROM, spol. s r.o.
  • Jiří Buchta
  • VASPO
  • Ing. Karel Pečínka

Celkové náklady na novou kuchyni činí 60 000 Kč. Rekonstrukci podlahy realizovala Obec Vendolí na své náklady.

Moc děkujeme!

Previous Next

Sbor dobrovolných hasičů srdečně zve na II. ročník soutěže požárního sportu

O POHÁR STAROSTY OBCE VENDOLÍ

Datum konání: 1. 9. 2018
Prezence: 8:30 - 9:00
Místo konání: Fotbalové hřiště ve Vendolí
Kategorie: Muži
Ženy
Děti
Disciplíny: 1x netradiční štafeta
Požární útok (1x či 2x dle počtu družstev)

Týmy můžete přihlašovat na telefonním čísle: 734 320 756

Občerstvení zajištěno, srdečně zvou pořadatelé.

Previous Next

Sbor dobrovolných hasičů ve Vendolí opět srdečně zve všechny příznivce taneční zábavy na tradiční Hasičský ples, který se bude konat 25. ledna 2020 od 20:00 v sále sokolovny ve Vendolí. K tanci i poslechu hraje Combo II.

Hasičský ples si již řadu let drží prvenství v návštěvnosti společenských akcí ve Vendolí, pravidelně je naplněna celková kapacita Kulturního domu (sokolovny) ve Vendolí. Kromě nezbytné taneční zábavy je pro návštěvníky připraven i doprovodný program s ukázkami tanců amatérských i profesionálních tanečních skupin. Během plesu se mohou návštěvníci také zapojit do bohaté tomboly, jejíž hlavní ceny jsou losovány po půlnoci. Ples je také hlavním zdrojem financí pro každoroční činnost sboru v oblasti požární ochrany a požárního sportu.

Vstupné na ples je 80,- Kč. Místenku lze zakoupit v předprodeji za 90,- Kč, a to 18. ledna 2018 od 9:00 do 13:00 u Luboše Buchty na adrese Vendolí 18. Platnost nevyužitých místenek je omezena do 22:00, poté propadá.

Náš velitel Luboš Buchta pomohl 18. 10. 2017 při pátrání po pohřešovaném seniorovi z Radiměře poskytnutím důležitých informací, které vedly k nalezení osoby. Naše jednotka přitom nebyla přivolána k zásahu. Písemně mu poděkoval vedoucí svitavského územního odboru Policie ČR pan plk. Mgr. Libor Bauer.

Do dopisu můžete osobně nahlédnout zde.